Zmienił się adres mailowy sekretariatu szkoły.

Korespondencję prosimy kierować na adres: sekretariat@zso4.poznan.pl

Opublikowano 2 kwietnia 2015 r.

31 marca odbył się w naszej szkole konkurs piosenki hiszpańskiej, który stanowił jednocześnie szkolny etap ogólnopolskiego konkursu piosenki hispanojęzycznej w Raciborzu. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas dwujęzycznych z językiem hiszpańskim. Mogliśmy posłuchać znanych piosenek w nowych i ciekawych interpretacjach uczniowskich, na wysokim poziomie muzycznym.
Pierwsze miejsce w eliminacjach zajęła Julia Wiza z klasy 3 a, drugie miejsce Weronika Malach z klasy 2 b i Weronika Tomczak z kasy II D, a trzecie Anna Przybylak (2 a). Pozostali umuzykalnieni wykonawcy - nagrodzeni dyplomami uczestnika - to Julia Lewna, Kamila Barczyszyn oraz Karolina Liśkiewicz z klasy 1 b oraz Daniela Bolińska i Magdalena Napieralska z klasy 3 a.
Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim udanego występu, szczególnie tym najmłodszym!
Karolina Żok-Plackowska i Arleta Kaźmierczak (organizatorki)