Opublikowano 23 marca 2017 r.

21 marca odbyła się w naszej szkole kolejna - dziewiąta - edycja szkolnego "Talent Show". W tym roku wystąpiło wielu uczniów, prezentując całej społeczności szkolnej swoje uzdolnienia. Uczestnicy konkursu dostarczyli wielu emocji, natomiast publiczność potrafiła się odwdzięczyć nagradzając każdy z występów gromkimi brawami. Również nauczyciele pokazali mniej lekcyjną twarz i podzielili się swoimi talentami tanecznymi, nawiązując do tematu przewodniego "Magia tańca". Występ możecie zobaczyć na szkolnym kanale YouTube (TUTAJ).
Jury miało trudne zadanie do wykonania z powodu wysokiego poziomu prezentowanego przez uczestników konkursu. Wyłoniono zwycięzców:
I miejsce - wokalny duet - Arek Płonczyński (2b) i Jakub Rajman (1b)
II miejsce - taneczna grupa - Wiktoria Bilińska (1a), Zuzanna Blacha (1e), Karolina Olszewska (1j) i Julia Sobisiak (1f)
III miejce - taniec - Urszula Mikołajczyk (II D)
Wyróżnienie - duet wokalny - Julia Kukuć (3e) i Michał Michalak (3d)
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom talentów oraz odwagi wystąpienia przed tak liczną publicznością. Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie kilka migawek z imprezy.

foto: HT i A. Kaźmierczak (dziękujemy!)