Opublikowano 4 maja 2017 r.

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "FOX" za nami. Udział w nim polegał na rozwiązaniu testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i dawał uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej. Ze względu na swoją zawartość i urozmaicony charakter, zadania stanowią zawsze wyzwanie oraz pobudzają dociekliwość. Jak co roku możemy się pochwalić uczniami, którym udało się uzyskać wynik bardzo dobry i dobry. Wynik bardzo dobry – jako jedyny w tym roku w naszej szkole – uzyskał Andreas Kubik (2d). Wynik dobry uzyskali: Patryk Jarząbek (2d), Marcin Łukomski (2a), Mikołaj Prymas (2d), Martyna Bartkowiak (2e), Dawid Liberski (2c) oraz z klas pierwszych: Michał Hołyniewski (1c), Lilianna Dembska (1b), Stanisław Jaśkowiak (1j) i Marcin Lipowicz (1j). Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wszystkim serdecznie gratulujemy!