Opublikowano 11 maja 2017 r.

 Zastanawiasz się jak spędzić piątkowy wieczór? Kółko chemiczne już dawno się skończyło, a Ty masz ochotę przyjść do szkoły? ODWIEDŹ NAS!

Już 2 czerwca w naszej szkole odbędzie się 3. edycja Nocy Bibliotek pod hasłem Czytanie porusza. Ubierajcie swoje czytelnicze trampki i weźcie w niej udział. Liczba miejsc ograniczona, więc pamiętaj, aby się zapisać w bibliotece szkolnej.

Przygotowaliśmy dla was liczne atrakcje, w tym Escape Room. Więc rusz swoimi szarymi komórkami i podejmij wyzwanie. Jak szybko zdołasz się wydostać? Czy znajdziesz klucz?

Jednocześnie odbędzie się wymiana książek. Poszukaj w swojej domowej biblioteczce egzemplarzy, którymi chciałbyś/chciałabyś się podzielić z innymi uczestnikami wymiany.

Zgłodniałeś/zgłodniałaś? Odwiedź naszego food trucka. Czekają na ciebie różne przekąski i cudowna atmosfera.

Zapraszamy również na wspólne oglądanie filmu w zakątku, gdzie poczujesz się jak w amerykańskim kinie samochodowym.

A spragnionych muzycznych wibracji zapraszamy na akustyczną odsłonę Antigravity (zobacz na fb tutaj).

Zostało niewiele miejsc - więc nie zwlekaj!

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku (zobacz TU). A to jak będzie w tym, może zależeć również od Ciebie.

Pod tym linkiem na fb możecie zaznaczyć swój udział, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, iż trzeba swoje uczestnictwo zgłosić również w bibliotece, gdyż z uwagi na późną porę zakończenia naszego czytelniczego wydarzenia (ok 23.30) musicie przynieść zgody od rodziców/opiekunów (druk do pobrania w bibliotece szkolnej). Link do opisu wydarzenia na stronie naszej biblioteki (TUTAJ): 

Mamy nadzieję, że poruszymy Waszą wyobraźnię i kreatywność. Zapraszamy! Szykujemy też niespodzianki!

Zostało tylko 10 wolnych miejsc do Escape Roomu!