Opublikowano 18 października 2017 r.

26 września rozpoczęliśmy sportową rywalizację w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Młodzieżowy Ośrodek Sportu w Poznaniu. Jako pierwsi do współzawodnictwa przystąpili lekkoatleci, którzy wzięli udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych oraz w Indywidualnych Mistrzostwach Poznania w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Najlepsze wyniki w swoich konkurencjach uzyskali: Natalia Mieszkowska w chodzie na 2 km - I miejsce, Maria Radwańska w chodzie na 2 km - III miejsce, Julia Wojtyniak w biegu na 800 m – III miejsce, Dominik Krężel w biegu na 100 m – III miejsce, Julia Rozynek w pchnięciu kulą – IV miejsce.

10 października do rywalizacji przystąpili pływacy. Wystawiliśmy trzy sztafety – klasy 7, sztafeta gimnazjum i liceum.
Wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za udział, sportową walkę i godne reprezentowanie szkoły.
opiekun: M. Hernik