Opublikowano 12 listopada 2017 r.

W piątek 10 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas I A oraz 2b zaprezentowali montaż słowno–muzyczny złożony z treści historycznych, pieśni i wierszy. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu rockowego pod kierunkiem pana Pawła Marcyniuka. Wręczone zostały też dyplomy uczestnikom corocznego szkolnego konkursu wiedzy. Na zakończenie głos zabrał dyrektor Marek Kordus, który podkreślił znaczenie święta dla wszystkich Polaków, ale też tolerancji dla wszystkich ludzi innych narodowości mieszkających w naszym kraju. Młodzież w skupieniu wysłuchała tej szczególnej lekcji historii.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu wiedzy z okazji 11 listopada:
Szkoła podstawowa i gimnazjum: I miejsce – Bartosz Kasprzak (3e) i Antoni Klimaszyk (3a), II miejsce – Łukasz Łukaszewski (2e) i Michał Hołyniewski (2c), III miejsce – Bartosz Melcer (2g).
Liceum: I miejsce – Maciej Kulczyński (III AB), II miejsce – Aleksandra Kalinowska (I A), III miejsce – Jędrzej Staszewski (III AB)
Alicja Woźniak