Zmienił się adres mailowy sekretariatu szkoły.

Korespondencję prosimy kierować na adres: sekretariat@zso4.poznan.pl

Opublikowano 15 listopada 2017 r.

Konkurs wiedzy:
Liceum: I miejsce – Kacper Nagłowski (I E), II miejsce – Jakub Nowakowski (II BC), III miejsce – Aleksandra Kalinowska (I A) i Patryk Balicki (II BC)
Szkoła podstawowa i gimnazjum: I miejsce – Klaudia Kozłowska (3a), II miejsce – Jan Sternalski (7a) i Julia Kijak (3c), III miejsce – Łukasz Łukaszewski (2e), Iga Suszek (2f) i Pola Zalewska (3c)

Konkurs na prezentację multimedialną:
Liceum: I miejsce - Wiktoria Piórkowska (II D), Klaudia Kolasińska (I A) i Maciej Nojman (I A)
Szkoła podstawowa i gimnazjum: I miejsce – Izabella Wierzbicka (3f), Martyna Ludek (2e), II miejsce – Radosław Paszkiewicz (2b), III miejsce – Łukasz Łukaszewicz (2e)

W konkursie klasowym na gazetkę o reformacji wyróżnione zostały następujące klasy: 2b, 2c, 2h, 3a oraz I A.
Gratulujemy!
Małgorzata Wierszuła i Alicja Woźniak