Opublikowano 28 grudnia 2017 r.

Szanowni! W piątek 15 grudnia zagraliśmy TRZYNASTY Rock Help Fest! Dzięki życzliwości i pomocy wielu osób zebraliśmy rekordowo 2295 zł. Pieniądze zostały przekazane na rehabilitację/terapię 7-letniego Szymona - autystycznego chłopca, podopiecznego Fundacji Pomocna Mama, z którą współpracujemy i organizujemy RHF od lat.
Bardzo cieszymy się, że w przygotowanie imprezy zaangażowało się wielu naszych Uczniów, ich Rodzice, ale również Absolwenci ZSO nr 4 oraz wielu Nauczycieli kochających ten dobroczynny hałas! Każdy wie na ile mógł pomóc i pomógł tyle, ile mógł. Rodzice Szymona prosili o przekazanie wyrazów wdzięczności dla wszystkich, którzy zaangażowali się w akcję pomocy Szymkowi.
Dziękuję wszystkim, którzy wsparli finansowo inicjatywę. Szczególnie też tym, którzy włączyli się w przygotowanie koncertu, przygotowali pyszne ciasta i słodycze (dochód to prawie 400 zł) oraz pomogli w przebiegu imprezy pozostając do późna w szkole. Uwierzcie albo nie, ale nasza akcja wpisała się w cykl corocznych wydarzeń Poznania, a Radio Afera chętnie daje nam patronat medialny i o nas mówi.
Świetne koncerty dały zespoły, których występ uwieczniła fotografiami Agnieszka Pohland (kl. I E) - zobacz tutaj.

Paweł Marcyniuk