Zapraszamy na Drzwi Otwarte w XVII Liceum Ogólnokształcącym,

które odbędą się 27 kwietnia 2019 roku o godz. 10:00.

Opublikowano 20 marca 2018 r.

Za nami X edycja szkolnego konkursu talentów i rywalizacji klas "Talent Show". W tym roku motywem przewodnim była muzyka filmowa. Publiczność bawiła się oglądając występy utalentowanych uczniów oraz scenki z muzyką filmową przygotowane przez klasy. Zabawę zakończyły występy nauczycieli, również  z towarzyszeniem muzyki filmowej.

Konkurs Talent Show:

I miejsce - Klaudia Stelmasiak (I A), II miejsce - Juliusz Żakowski (3f), III miejsce - Emilia Mazur (2a), ex aequo Wiktoria Bialik (2g)

Wyróżnienia: Julia Belter (7b), Natalia Gwarek i Weronika Błaszczyńska (3g), Michał Tomański (3b)

Konkurs klas - scenki do muzyki filmowej:

liceum: I miejsce - II E, gimnazjum i szkoła podstawowa: I miejsce - 3f

Wyróżnienia: klasa 1a i klasa 4a

Punktację do rankingu klas podamy w najbliższym czasie. W galerii (TUTAJ i TUTAJ) migawki z zabawy, a wkrótce na szkolnym kanale YouTube fragmenty występów nauczycieli. Za zdjęcia bardzo dziękujemy p. Magdalenie Makowskiej i p. Małgorzacie Hernik.