Opublikowano 8 kwietnia 2018 r.

W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pobiliśmy swoisty rekord. Otóż wystąpiło jednocześnie w holu szkoły 300 uczniów w przygotowanych przez siebie scenkach - barwnych i pomysłowych. Stworzyliśmy również performance jako jedna wielka grupa teatralna, która wsłuchiwała się w rytm werbli i bębnów. Pojawiły się postaci ze znanych filmów, bajek, ale również z różnorodnych epok historycznych i na koniec także postaci fantastyczne. To było wielkie wydarzenie i doprawdy należą się pochwały wszystkim  młodym aktorom, których pomysłowość jest doprawdy zaskakująca. Była to również świetna zabawa i poczucie jedności wśród występujących. Mamy nadzieję, że widzowie byli tak samo zachwyceni tym świętem jak aktorzy. W galerii znajdziecie obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Hanna Szeląg