Opublikowano 16 maja 2018 r.

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "FOX" za nami. Udział w nim polega na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru, co daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej. Ze względu na zawartość i urozmaicony charakter, zadania stanowią zawsze wyzwanie oraz pobudzają dociekliwość. Jak co roku możemy się pochwalić uczniami, którym udało się uzyskać wynik bardzo dobry i dobry. Wynik bardzo dobry – jako jedyny w tym roku w naszej szkole – zdobyła Zuzanna Adamkiewicz (2b). Wynik dobry uzyskali: Marcin Lipowicz (2j), Michał Hołyniewski (2c), Lilianna Dembska (2b), Piotr Szymończyk (1D) i Dawid Liberski (3c). Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Dorota Marcyniuk