Opublikowano 30 września 2018 r.

Michał walczy z poważną chorobą, ale niestety możliwości terapii w Polsce już się skończyły. Obecnie jest w trakcie leczenia w Niemczech. NFZ nie pomoże jednak pokryć ogromnych kosztów, jakie się z tym wiążą. Ale wierzymy, że razem mamy tę moc! Każda złotówka jest potrzebna!

W związku z tym organizujemy w naszej szkole akcję charytatywną pod hasłem „Razem dla Michała” – będzie to kilka naszych wspólnych działań:

• 9 października – zawody sportowe dla klas 7 i 8 SP, 3 gimnazjum oraz klas licealnych – wpisowe to 2 zł od każdej osoby z klasy (oczywiście można przekazać większą kwotę). Prosimy o zebranie pieniędzy przez wychowawcę klasy bądź skarbnika i przyniesienie ich do pedagogów (sala nr 30). W zawodach bierze udział cała klasa: reprezentanci w konkurencjach sportowych, a pozostali biorą udział w konkursie na najlepsze kibicowanie;
  • 8 października, na 6 lekcji – konkurencje sportowe dla uczniów klas trzecich LO (wpisowe jak wyżej);
  • 26 października – charytatywny koncert – czyli pomoc mierzona zagranymi akordami - a przy okazji coś miłego dla miłośników muzyki ♪♫♪.

Pieniądze można wpłacać poprzez:

- stronę zrzutka.pl – link TUTAJ;

- wrzucenie pieniędzy do puszki znajdującej się w sali nr 30.

Zachęcamy do udziału w naszej akcji!

Prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim ludziom dobrego serca ♥♥♥.