Opublikowano 25 stycznia 2019 r.

Szkoła to nie tylko nauka, ale także miejsce, w którym nawiązujemy znajomości, rozwijamy zainteresowania i stajemy się aktywną jednostką w społeczeństwie. W dobrej szkole powinna także znaleźć się przestrzeń na chwilę odpoczynku między zajęciami.
Na początku roku pojawiła się możliwość uzyskania dofinansowania z miejskiego budżetu na rozwój stref relaksu w poznańskich szkołach. W przypadku naszej placówki jest to fragment antresoli, którego rozwój zależy od potrzeb i pomysłów uczniów. Chcielibyśmy poznać Waszą opinię w tej kwestii. Jeśli macie pomysły, w jakim kierunku rozwijać to miejsce, piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., lub zwracajcie się bezpośrednio do pani Danuty Jankowiak. Szukamy nie tylko pomysłów, ale także kreatywnych osób, które chcą uczestniczyć w tworzeniu wspólnej przestrzeni. Jesteście zatem mile widziani na poniedziałkowych zebraniach Samorządu Uczniowskiego o godz. 10:30 w sali 212. Zmieniajmy przestrzeń, która nas kształtuje!

Samorząd Uczniowski liceum