Zapraszamy na Drzwi Otwarte w XVII Liceum Ogólnokształcącym,

które odbędą się 23 marca oraz 27 kwietnia 2019 roku o godz. 10:00.

Opublikowano 4 marca 2019 r.

28 lutego hiszpańska grupa teatralna z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Teatrów Szkolnych w Języku Hiszpańskim organizowanym przez Ambasadę Hiszpanii w Polsce.
Sztuka pt. "¿De qué color es tu vida?" wyróżniła się oryginalnym scenariuszem napisanym przez uczniów, a także choreografią oraz muzyką skomponowaną specjalnie na potrzeby przedstawienia.
Skład grupy: Maja Mikosz, Emilia Mazur i Tomasz Baczkun z klasy 3a gimnazjum, Martyna Leszczyńska-Adamczyk, Julia Słomińska i Nikodem Kaczmarek z klasy I E liceum oraz Agnieszka Pohland i Mateusz Trawiński z klasy II E liceum, a także absolwent naszego gimnazjum Franciszek Romaniuk. Grupa pracowała pod opieką p. Małgorzaty Rudnickiej-Baran oraz p. Alberto Cuevas Rodrigueza.
Główną nagrodą w konkursie był tygodniowy wyjazd do Salamanki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.