Opublikowano 5 września 2019 r.

25 września odbędą się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego XVII Liceum Ogólnokształcącego. Wybierać będziemy Przewodniczącego/Przewodniczącą Zarządu Samorządu Uczniowskiego i Opiekuna/Opiekunkę Samorządu Uczniowskiego. Na Komisarza Wyborczego mianowany został pan Tomasz Bieryłło.
Głosować i kandydować w wyborach może każdy: uczniowie i nauczyciele XVII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Nauczyciele mogą zgłaszać swoje kandydatury na stanowisko Opiekuna/Opiekunki SU, natomiast uczniowie na stanowisko Przewodniczącego/Przewodniczącej Zarządu SU. Głosowanie trwać będzie od 7:30 do 16:00 w sali nr 21.
Aby wystartować w wyborach należy zebrać na specjalnym formularzu minimum 10 podpisów osób uprawnionych do głosowania, które poprą daną kandydaturę i podpisać oświadczenie o nieprowadzeniu negatywnej kampanii. Oba te dokumenty znajdują się w jednym pliku (tutaj). Można go samemu wydrukować bądź odebrać od Komisarza Wyborczego. Po wypełnieniu należy przekazać go Komisarzowi i oczekiwać na potwierdzenie wpisania na listę kandydatów. Termin zgłaszania swojej kandydatury upływa 18 września.

SU