Zmienił się adres mailowy sekretariatu szkoły.

Korespondencję prosimy kierować na adres: sekretariat@zso4.poznan.pl

Opublikowano 25 stycznia 2015 r.

Sobotni wieczór 24 stycznia upłynął w naszej szkole pod znakiem studniówkowej zabawy. Równo 100 dni przed pierwszym egzaminem maturalnym w sali balowej zebrali się tegoroczni maturzyści wraz z zaproszonymi gośćmi, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz - w części oficjalnej - rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się podziękowaniami dla dyrekcji, grona pedagogicznego i rodziców. Następnie wychowawcy wręczyli symboliczne koniczynki uczniom swoich klas, życząc pomyślności podczas majowych egzaminów. W dalszej części głos zabrał pan dyrektor Marek Kordus, który również życzył wszystkim samych sukcesów. Część oficjalną balu zakończył piękny, tradycyjny polonez. W galerii możecie zobaczyć migawki z tego wieczoru.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla firmy Waldek&Jacek, która profesjonalnym oświetleniem zapewniła uczestnikom balu niezapomniane wrażenia. Dziękujemy również firmie Ohde-Art za dobrą zabawę przy wykonywaniu zdjęć.