Lista nauczycieli w roku szkolnym 2018/19:

Marek KORDUS matematyka
Małgorzata HERNIK wychowanie fizyczne
Teresa TOMASZEWSKA-KUPCZYK biologia
Małgorzata KRYŚ edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka PRZEWOŹNA edukacja wczesnoszkolna
Anna SZUMSKA edukacja wczesnoszkolna
Anna JANICKA religia
Paweł MARCYNIUK religia/etyka
ks. Wojciech PIECZYŃSKI religia
Robert WIERKIEWICZ religia
Zofia BILSKA język polski
Renata BOROWIAK język polski/kino i ed.med./warszt.pisania
Anna JANUSZKIEWICZ język polski
Justyna JAWORSKA język polski
Iwona JEZIERSKA język polski
Katarzyna MICHAŁOWSKA język polski
Ewa PIOTROWSKA język polski/wok/biblioteka
Hanna SZELĄG język polski/zaj.artystyczne
Beata ZIOŁA język polski/wdżwr
Guzal BAŁDYGA język angielski
Agnieszka DOBIERSKA język angielski
Ewa GRZELAK język angielski
Agnieszka GUMIELA-PAJĄKOWSKA język angielski
Monika KUCHARCZYK język angielski/język niemiecki
Dorota MARCYNIUK język angielski
Magdalena ORŁOWSKA język angielski
Monika PIATNICA język angielski
Ewa RAJEK język angielski
Katarzyna DEZOR język niemiecki
Lucyna JAMIŃSKA-WILK język niemiecki
Justyna POTACZEK język niemiecki
Javier CHAO GARCIA geografia i historia Hiszpanii
Alberto CUEVAS RODRIGUEZ literatura hiszpańska
Agnieszka DUDZIAK-SZUKAŁA język hiszpański
Arleta KAŹMIERCZAK język hiszpański
Piotr PRZYSTANOWICZ język hiszpański
Małgorzata RUDNICKA-BARAN język hiszpański
Karolina ŻOK-PLACKOWSKA język hiszpański
Małgorzata DOLATA matematyka
Magdalena JASSEM matematyka
Katarzyna LOREK-WOŹNIAK matematyka
Izabela ŁUKAWSKA matematyka
Renata NOWAKOWSKA matematyka
Beata Daria SOBÓTKA matematyka
Jolanta STANKOWSKA matematyka
Tomasz BIERYŁŁO historia/wos
Danuta JANKOWIAK historia/wdżwr
Agnieszka KARBOWA historia/wos
Małgorzata WIERSZUŁA historia
Alicja WOŹNIAK historia/wos
Arletta FOREMSKA geografia/krajoznawstwo/podst.przeds.
Kalina GROCHOCKA geografia/edukacja dla bezp.
Arleta MRUG-KNYCHAŁA geografia/krajoznawstwo
Joanna GORZEJEWSKA biologia
Anna KWAŚNIAK biologia
Małgorzata GOGLER fizyka/fizyka w biologii i medycynie
Wojciech KACZMAREK fizyka
Aleksandra KABACIŃSKA chemia
Jolanta ŁODYGA chemia
Beata PIŁKA informatyka
Jerzy SABINIEWICZ informatyka/algorytmika
Katarzyna LUBELSKA technika/zaj.techniczne
Magdalena WINIARSKA-JAROSŁAWSKA muzyka/plastyka/wok/zaj.artystyczne
Krzysztof KMIECIAK edukacja dla bezp.
Paweł NOWAK podstawy filozofii/etyka
Paweł CHĘCIŃSKI wychowanie fizyczne
Elżbieta CIEŚLICKA wychowanie fizyczne
Maciej GALUBA wychowanie fizyczne
Dariusz GRUCHOT wychowanie fizyczne
Hanna GRZEGORZEWSKA podst.przeds./wych.fiz./ekon. w prakt.
Małgorzata HERNIK wych.fizyczne/podst.przedsięb.
Magdalena MAKOWSKA wychowanie fizyczne
Katarzyna SZYDŁOWSKA wychowanie fizyczne
Zbigniew WOŹNIAK wychowanie fizyczne
Joanna DWORCZAK psycholog
Agata KRAS GARCIA pedagog
Urszula IDZIAK świetlica
Kalina MAGLEWSKA świetlica
Dorota STELMASZYK-KAMIŃSKA świetlica
Jolanta MOLENDA-BIENIECKA bibliotekarz
Barbara WIZA bibliotekarz