Lista nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020:

Nauczyciel Przedmiot
Marek KORDUS matematyka
Małgorzata HERNIK wychowanie fizyczne
Teresa TOMASZEWSKA-KUPCZYK biologia
Ewa KLAK edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka PRZEWOŹNA edukacja wczesnoszkolna
Anna SZUMSKA edukacja wczesnoszkolna
Dorota STELMASZYK-KAMIŃSKA edukacja wczesnoszkolna/świetlica
Renata STRYKOWSKA-SKRZYPCZAK edukacja wczesnoszkolna
Anna JANICKA religia
Paweł MARCYNIUK religia/etyka
Robert WIERKIEWICZ religia
Renata BOROWIAK język polski/warszt.pisania/kino o świecie
Lidia GAPIŃSKA język polski
Anna JANUSZKIEWICZ język polski
Justyna JAWORSKA język polski
Iwona JEZIERSKA język polski
Katarzyna MICHAŁOWSKA język polski
Hanna SZELĄG język polski
Beata ZIOŁA język polski/wdżwr
Guzal BAŁDYGA język angielski
Agnieszka GUMIELA-PAJĄKOWSKA język angielski
Monika KUCHARCZYK język angielski
Dorota MARCYNIUK język angielski
Magdalena ORŁOWSKA język angielski
Monika PIATNICA język angielski
Ewa RAJEK język angielski
Marta ZABOROWSKA-BODAK język angielski
Katarzyna DEZOR język niemiecki
Justyna POTACZEK język niemiecki
Javier CHAO GARCÍA historia i geografia Hiszpanii
Agnieszka DUDZIAK-SZUKAŁA język hiszpański
Weronika GRAT język hiszpański
Arleta KAŹMIERCZAK język hiszpański
Maria ORDOÑEZ GABÍN literatura hiszpańska
Piotr PRZYSTANOWICZ język hiszpański
Aleksandra WABIŃSKA język hiszpański
Małgorzata DOLATA matematyka
Magdalena JASSEM matematyka
Izabela ŁUKAWSKA matematyka
Beata Daria SOBÓTKA matematyka
Jolanta STANKOWSKA matematyka
Tomasz BIERYŁŁO historia/wos/informatyka
Danuta JANKOWIAK historia/wdżwr
Agnieszka KARBOWA historia/wos
Małgorzata WIERSZUŁA historia
Alicja WOŹNIAK historia/wos
Arletta FOREMSKA geografia/krajoznawstwo/podst.przeds.
Kalina GROCHOCKA geografia/edukacja dla bezp.
Arleta MRUG-KNYCHAŁA geografia/krajoznawstwo
Joanna GORZEJEWSKA biologia
Anna KWAŚNIAK biologia
Małgorzata GOGLER fizyka/fizyka w biologii i medycynie
Hanna VAN LOON fizyka
Magdalena JĘCHOREK chemia
Aleksandra KABACIŃSKA chemia
Maciej PATYNEK informatyka
Agnieszka PIELECHA informatyka
Jerzy SABINIEWICZ informatyka/algorytmika
Katarzyna LUBELSKA technika
Magdalena WINIARSKA-JAROSŁAWSKA muzyka/plastyka
Paweł NOWAK filozofia/etyka
Paweł CHĘCIŃSKI wychowanie fizyczne
Elżbieta CIEŚLICKA wychowanie fizyczne/edukacja dla bezp.
Maciej GALUBA wychowanie fizyczne
Dariusz GRUCHOT wychowanie fizyczne
Hanna GRZEGORZEWSKA podst.przeds./wych.fiz./ekon. w prakt.
Magdalena MAKOWSKA wychowanie fizyczne
Katarzyna SZYDŁOWSKA wychowanie fizyczne/świetlica
Joanna DWORCZAK psycholog
Kamila PĄGOWSKA pedagog
Sylwia TOMASZEWSKA bibliotekarz
Barbara WIZA bibliotekarz
Katarzyna CIUPA świetlica/dor.zawod.
Urszula IDZIAK świetlica
Teresa KONWIŃSKA świetlica
Danuta TOMCZAK świetlica