EE2E31EC 07F0 4444 91D1 198433E5C9D7? 1..2..3 Bilet powrotny do biblioteki! Bo znowu mamy młodsze klasy w szkole! (i tak, wciąż tęsknimy za ogółem naszych czytelni_ków_czek) to chciałyśmy im specjalny czelendż zapropnować!?
?A że jeszcze nas inspiracyjnie i metodologicznie wspomogła Biblioteka w Szkole, to już w ogóle długo się nie namyślałyśmy, tylko raz dwa i zamysł w czyn wprowadzać zaczęłyśmy.

? Z początkiem lutego postanowiłyśmy bowiem przypomnieć drugoklasist_k_om, że jest takie miejsce na mapie szkoły, jak biblioteka.
A w niej czeka wiele arcyciekawych fabuł do niespiesznego odkrycia i i niejed_na_en nietuzinkowa_y bohater_ka do zaprzyjaźnienia.

? By trochę ułatwić wybór, literaturę podzieliłyśmy na 10 kategorii tematycznych, i same jesteśmy ciekawe, która cieszyć się będzie największym wzięciem. A drogowskazem będzie bilet!

?No i w głowie też od razu myśl, by przy okazji zdrowy nawyk czytania w młodym narodzie wypracować systematycznym do biblioteki wpadaniem i biletów stemplowaniem.

? A że połączyłyśmy siły z Rodzicami, którzy na wspólne czytanie ochoczo przystali, potencjalna siła rażenia słowem pisanym zwielokrotniona:-)

?Teraz tylko dziurkacz w dłonie i z niecierpilowością oczekujemy pierwszych bibliotecznych wizyt!?

[fot.,tekst jmb]