IMG 6958Od nowego roku szkolnego pomału, tydzień za tygodniem, kolejne nowe elementy pojawiają się w przestrzeni biblioteki szkolnej dla młodszych czytelniczek i czytelników.

Czekamy jeszcze na kilka przedmiotów, by ten proces dobiegł szczęśliwie końca i by wreszcie zarówno uczennice i uczniowie podstawówki, jak i liceum mieli swoje własne odrębne, ale jednak trochę połączone miejsca <3

Ale to na co szczególnie chcę dzisiaj zwrócić uwagę, to wsparcie, jakie otrzymujemy od Was, naszych obecnych (ale i byłych) czytelniczek(ów)! Wsparcie, które przybiera różne formy.

🫶🏻Albowiem księgozbiór dla naszych najnajmłodszych wspaniale tematycznie segregują przepiękne wizualnie przekładki, które przygotowała dla nas nasza absolwentka @jmilczewska.foto , obecnie studentka architektury na poznańskiej politechnice (raz jeszcze tysiąckrotne dzięki Jagoda <3).

🫶🏻Warto również przypomnieć, iż jest ona również autorką naszego bibliotecznego logo, jak i wyróżnionych relacji na naszym instagramowym koncie. Więcej zdjęć na bibliobooks4

fot./tekst @_book_on_prescription

#naszeabsolwentkinaszaduma #bibliotekadobrymmiejscemdlaczłowieka #bibiotekadlanajmlodszych #wspierambibliotekę #idzienowe #bibliotekazso4