Serdecznie Was witamy w nowym roku szkolnym, licząc, że wzajemną obecnością nacieszymy się dłużej niż w roku poprzednim.

Tradycyjnie wrzesień jest miesiącem wpisywania i wydawania podręczników dla klas szkoły podstawowej, w związku z tym, jak i sytuacją epidemiologiczną, dostęp do biblioteki szkolnej jest na razie utrudniony.

Do dnia 18 września biblioteka szkolna będzie nieczynna, ewentualne zapotrzebowanie na lektury, jak i sposób ich udostępnienia, będziemy ustalały z Waszymi polonistkami.

Już wkrótce na stronie biblioteki pojawi się regulamin korzystania ze zbiorów biblioteki w tym innym, nowym pandemicznym czasie. Póki co zapraszamy więc do odwiedzin bibliotecznego konta na Instagramie: bibliobooks4, z najświeższymi informacjami, jak i zaglądanie tutaj.

Wszystkiego dobrego, i przede wszystkim znalezienia w tym roku czasu na czytanie!!!

Bibliotekarki

[jmb]