IMG 6867Kolejny rok z międzynarodowym projektem wymiany zakładek za nami!
Znowu rozkwitła uczniowska wyobraźnia i zaowocowała wielością barw, kształtów, motywów, cytatów w zakładkach do książek.
W tegorocznej odsłonie projektu wzięły udział klasy 5-6 SP oraz I klasy LO, pod koordynacją p. Agnieszki Pielechy i p. Joli Molenda-Bienieckiej.
Tym razem wymieniały(li)śmy się z zakładami z trzema indyjskimi szkołami: Mahindra International School, Shree Ajs High School, Adani Public School, Mundra - Kutch.
Święto, jak co roku, odwołuje się do aktualnego hasła Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który tym razem dawał ogromne pole do działania fantazji, gdyż brzmiał: „Biblioteka szkolna: moje szczęśliwe miejsce, w którym kwitnie kreatywność i wyobraźnia”.

Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom dziękujemy za udział<3

#boomarkexchangeproject #digitalbookmark #librarylife #schoollifememories #schoollibrarymonth

tekst/grafika @_book_on_prescription