Pierwszy od czasów pandemii występ na deskach sceny Teatru W Przejściu za nami. Przygotowany z młodzieżą podczas warsztatów w Pracowni Sztuk Scenicznych AMICI - PaSSA spektakl dla dzieci, ujrzał światło dzienne. Widzami byli uczniowie młodszych klas ZSO nr 4. O sukcesie może świadczyć fakt, że dzieci po spektaklu tanecznym krokiem wychodziły z teatru wraz z naszymi aktorami z zespołu A TO MY i jeszcze w holu szkoły wesoło podskakiwały, przybijały piątki i machały na pożegnanie. Jednym słowem - przedstawienie trafione w punkt dla odbiorcy w takim wieku. To cieszy. Mamy nawet wrażenie, że młodzi widzowie są spragnieni takiej formy scenicznej, która od długiego czasu była im przez pandemię zabrana. Aż chce się tworzyć. Galeria na stronie teatru.

Hanna Szeląg