Nauczyciele w roku szkolnym 2022/2023
Marek KORDUS matematyka
Małgorzata HERNIK wychowanie fizyczne
Teresa TOMASZEWSKA-KUPCZYK biologia
Ewa KLAK edukacja wczesnoszkolna
Kalina MAGLEWSKA edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka PRZEWOŹNA edukacja wczesnoszkolna/świetlica
Dorota STELMASZYK-KAMIŃSKA edukacja wczesnoszkolna/świetlica
Renata STRYKOWSKA-SKRZYPCZAK edukacja wczesnoszkolna
Anna JANICKA religia
Paweł MARCYNIUK religia/etyka
Robert WIERKIEWICZ religia
Zofia BILSKA język polski
Renata BOROWIAK język polski/warszt.pisania/kino o świecie
Lidia GAPIŃSKA język polski
Anna JANUSZKIEWICZ język polski
Justyna JAWORSKA język polski
Iwona JEZIERSKA język polski
Katarzyna MICHAŁOWSKA język polski
Beata ZIOŁA język polski/wdżwr
Guzal BAŁDYGA język angielski
Agnieszka DOBIERSKA język angielski
Agnieszka GUMIELA-PAJĄKOWSKA język angielski
Kamila HEJDYSZ język angielski
Monika KUCHARCZYK język angielski
Dorota MARCYNIUK język angielski
Monika PIATNICA język angielski
Ewa RAJEK język angielski
Marta ZABOROWSKA-BODAK język angielski
Katarzyna DEZOR język niemiecki
Justyna POTACZEK język niemiecki
Agnieszka DUDZIAK-SZUKAŁA język hiszpański
Esperanza GARCIA ASENSIO historia i geografia Hiszpanii/j.hiszpański
Weronika GRAT język hiszpański
Arleta KAŹMIERCZAK język hiszpański/język angielski
Piotr PRZYSTANOWICZ język hiszpański
Manuel SUAREZ RUEDA literatura hiszpańska/j.hiszpański
Aleksandra WABIŃSKA język hiszpański
Karolina ŻOK-PLACKOWSKA język hiszpański
Magdalena HAMROL matematyka
Magdalena JASSEM matematyka
Izabela ŁUKAWSKA matematyka
Renata NOWAKOWSKA matematyka
Małgorzata PURTAK matematyka
Beata Daria SOBÓTKA matematyka
Tomasz BIERYŁŁO historia/hit/wos/informatyka
Danuta JANKOWIAK historia/hit/wdżwr
Agnieszka KARBOWA historia/wos
Małgorzata WIERSZUŁA historia
Alicja WOŹNIAK historia/hit/wos
Arletta FOREMSKA geografia/krajoznawstwo/podst.przeds.
Kalina GROCHOCKA geografia/edukacja dla bezpieczeństwa
Arleta MRUG-KNYCHAŁA geografia/krajoznawstwo
Joanna GORZEJEWSKA biologia
Anna KWAŚNIAK biologia
Małgorzata GOGLER fizyka/fizyka w biologii i medycynie
Hanna VAN LOON fizyka
Helena KALINOWSKA chemia
Magdalena MARCINIAK chemia
Maciej PATYNEK informatyka
Luiza PAWLAK informatyka
Agnieszka PIELECHA informatyka
Hanna SZELĄG zaj. teatralne
Magdalena WINIARSKA-JAROSŁAWSKA muzyka/plastyka/technika
Paweł NOWAK filozofia/etyka
Paweł CHĘCIŃSKI wychowanie fizyczne
Elżbieta CIEŚLICKA wychowanie fizyczne/edukacja dla bezp.
Maciej GALUBA wychowanie fizyczne
Dariusz GRUCHOT wychowanie fizyczne
Hanna GRZEGORZEWSKA podst.przeds./wych.fiz.
Magdalena MAKOWSKA wychowanie fizyczne
Katarzyna SZYDŁOWSKA wychowanie fizyczne/świetlica
Joanna DWORCZAK psycholog
Dagmara NOWAK pedagog specj./ naucz. współorg. kszt.
Kamila PĄGOWSKA pedagog
Jolanta MOLENDA-BIENIECKA bibliotekarz
Sylwia TOMASZEWSKA bibliotekarz
Barbara WIZA bibliotekarz
Agnieszka ZATHEY-STANKIEWICZ nauczyciel współorganizujący kształcenie
Izabela BANASZKIEWICZ świetlica
Karolina BIAŁEK świetlica
Katarzyna CIUPA świetlica/doradztwo zawodowe