W bieżącym roku szkolnym nasze licealistki uczestniczyły w drużynowych Mistrzostwach Poznania w badmintonie i tenisie stołowym. Pierwsze do rywalizacji przystąpiły badmintonistki. Najpierw odbyły się turnieje grupowe, gdzie dziewczęta szybko uporały się z rywalkami i awansowały do turnieju finałowego, który odbył się w Centrum Tenisowym Arena. W półfinale po wyrównanej walce dziewczyny uległy najgroźniejszym rywalkom z LO Mistrzostwa Sportowego 3:2. W meczu o trzecie miejsce wygraliśmy z VIII LO i dziewczęta mogły cieszyć się ze zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Poznania. Skład reprezentacji: Hanna Wawrzyniak, Zofia Piotrowicz i Róża Krysztofiak.
Tenisistki stołowe po wygraniu dwóch turniejów grupowych również zameldowały się w finałach. Mecze finałowe były bardzo wyrównane i stały na wysokim poziomie. W półfinale dziewczyny wygrały XIV LO i przystąpiły do gry o złote medale. Tam pokonały III LO i mogły cieszyć się ze zdobycia złotego medalu Mistrzostw Poznania. Skład reprezentacji: Zofia Piotrowicz, Zuzanna Surdyk i Nikola Rybak. Dziewczęta reprezentowały miasto Poznań w finałach wojewódzkich, które odbyły się w Obornikach, ale tam po wyrównanych meczach odpadły w fazie grupowej.

DG