Wysoki poziom zaprezentowali uczniowie XVII LO w mistrzostwach szkoły w piłce koszykowej, 3-osobowych drużyn mieszanych. Bardzo ciekawa okazała się współpraca dziewcząt i chłopaków, którzy świetnie radzili sobie na boisku. W pierwszej fazie zawodów mecze odbywały się w grupach, a ich zwycięzcy spotkali się w finale. Do finału awansowały zespoły klas: III E, III Bn i III An. Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach mistrzostwo szkoły zdobyła klasa III E, drugie miejsce klasa III An, a trzecie miejsce klasa III Bn. Mistrzowie XVII LO 2021/22 grali w składzie: Agata Dworek, Kacper Gilewicz, Mieszko Zięta i Filip Michalak. Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek aktywności oraz podjęcia sportowej rywalizacji.

PC