Zaczęło się "sennie" od piżam, szlafroków i dresów, ale cała akcja była poświęcona wsparciu osób chorych na nowotwory, które większość czasu leczenia spędzają w piżamach. My bawiliśmy się na szkolnym piżama party i wcale nie było sennie.
W środę na szkolnych korytarzach dominował kolor niebieski i czerwony. Ubranie w tym kolorze miało być wyrazem odcięcia się od typowego, codziennego stroju. Klasom przyznano punkty w rankingu klas.
W czwartek kreatywność uczniów nie znała granic! Zrobiło się kolorowo i magicznie. Można było spotkać Śnieżkę, Elsę, pirata, muchomora, supermana, czarownice i wiele innych postaci z książek oraz filmów. Wszyscy przebierańcy wzięli udział w bajkowym pokazie. Jury oceniało kreatywność uczestników i przyznało wiele wyróżnień oraz pierwsze nagrody dla Kingi Połczyńskiej (8b) oraz Kingi Wójcik (IC).
Ostatni dzień również był pełen wrażeń. Poprzednie kreacje zastąpiliśmy strojami eleganckimi, a nawet balowymi. Na przerwie zatańczyliśmy poloneza. Korowód poprowadził pan dyrektor Marek Kordus z panią wicedyrektor Teresą Tomaszewską-Kupczyk. Było wytwornie, pięknie i elegancko.
Zapraszamy do galerii.