Szykujcie się na kolejną dawkę solidnego nokautu muzycznego o dobroczynnym działaniu!
Szkoła zacznie się trząść już od godz. 17:30 w dniu 15 grudnia. Tym razem będziemy grali dla AMICI.
Stowarzyszenie AMICI prowadzi działalność pożytku publicznego w zakresie pomocy społecznej (psychologiczno-pedagogicznej i prawnej) rodzinom, a w szczególności dzieciom.

Ich misja to m. in.:

- Pomoc dzieciom ze szczególnymi potrzebami emocjonalnymi w celu ochrony ich przed patologią i uzależnieniami.
- Wspieranie rodzin dysfunkcyjnych w podejmowaniu przez nie obowiązków wobec dziecka.
- Wsparcie rozwoju społecznego, poznawczego oraz uzdolnień dziecka.
- Działalność kulturalna i artystyczna.
Więcej o AMICI tutaj.

Na scenie zaprezentują się soliści - uczniowie i absolwenci naszej szkoły (ZSO nr 4) oraz zespoły THE DZIADERS, ANTIGRAVITY, BLAZED YARD.

Koncertom będą towarzyszyły atrakcje. Planujemy:
- strefę animacji dla dzieci,
- pokaz wesołej iluzji,
- kawiarenkę (ciasta, babeczki, zdrowe słodycze i słodkości na polepszenie nastroju),
- foto-budkę,
- wielkie postacie z bajek,
- koncert pieśni ukraińskich,
- będzie też POPCORN.

DOŁĄCZ! Razem możemy naprawdę wiele. Przybywajcie a będziecie zaskoczeni!!!

Link do wydarzenia na FB.