Zakończyły się Mistrzostwa Miasta Poznania w badmintonie dziewcząt. Uczennice naszej szkoły po przejściu dwóch rund eliminacyjnych podobnie jak w zeszłym roku zameldowały się w finałach. Turniej finałowy stał na bardzo wysokim poziomie, a mecze były bardzo wyrównane. Dziewczęta naszej szkoły w półfinale pokonały 3:2 zespół LO Marii Magdaleny i w finale zmierzyły się z LO Mistrzostwa Sportowego. Po zaciętej walce uległy swoim rywalkom 2:3 i zdobyły wicemistrzostwo Poznania.
Skład reprezentacji: Hanna Wawrzyniak i Zofia Piotrowicz (III D). Opiekun: Dariusz Gruchot.
Miejsce to zagwarantowało udział w półfinałach Mistrzostw Wielkopolski. Zawody odbyły się 30 listopada w Trzciance. Dziewczęta naszej szkoły pokonały LO z Trzcianki i ZSO z Wolsztyna i awansowały do Finałów Wojewódzkich.