Wielkanoc już za nami, ale warto powspominać czas przedświąteczny, gdyż w naszej szkole pojawiły się „Kury i zające”. Wprawdzie nie gdakały, nie znosiły jajek i nie kicały, ponieważ zrobione zostały przez uczniów klas 1–4 szkoły podstawowej w czasie międzykulturowych warsztatów integracyjnych, finansowanych ze środków UNICEF dla Miasta Poznania. Pod czujnym okiem p. Izabeli Banaszkiewicz i p. Yulianny Barskiej uczniowie wykonali przepiękne prace plastyczne, które były, mamy taką nadzieję, świąteczną dekoracją np. wielkanocnych stołów. Dzieciaki wykazały się dużym zaangażowaniem, a przy okazji rozwijały swoje umiejętności plastyczne. Wspólnie spędzony czas był także okazją do integracji uczniów z Polski i Ukrainy.

⇒ galeria