Z radością informujemy, że uczniowie z klasy 3a wykazali się dużą wiedzą i uzyskali bardzo dobre wyniki w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Poznaniu. Alicja Kawecka, Paulina Chmielewska i Zuzanna Chyl uzyskały tutuł laureata, Piotr Anioła natomiast otrzymał dyplom z podziękowaniem. Uczestnicy konkursu walczyli w grupie uczniów z 15 poznańskich szkół, odpowiadając na 50 pytań dotyczących historii i geografii miasta Poznania, jego architektury i znanych postaci.
Wręczenie nagród odbyło się 7 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Poznaniu.
Nagrody laureatom wręczali między innymi: wicekurator Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Zbigniew Talaga, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania - Mariusz Wiśniewski i prof. UAM Przemysław Matusik – reprezentant Centrum Instytut Wielkopolski. W uroczystości udział wzięli także nauczyciele laureatów oraz ich rodzice.
Serdecznie gratulujemy!